САС Міжнародні автобусні перевезення

Перевезення

Регулярні автобусні рейси до Італії

Одеса/Odessa - Турін/Torino
з України  
середа    
19:00 Одеса/Odessa (залізничний вокзал) 07:00
22:30 Умань/Uman (ц. автовокзал) вт. 02:00
чт. 01:00 Вінниця/Vinnytsya (ц. автовокзал) 23:00
03:00 Хмельницький/Khmelnytskyy (ц. автовокзал) 21:00
05:00 Тернопіль/Ternopil (ц. автовокзал) 19:00
08:00 Львів/Lviv (ц. автовокзал) пн. 17:00
пт. 05:00 Удіне/Udine (sud autogril) 21:00
07:00 Венеція - Местре/Venezia - Mestre (залізничний вокзал) 19:00
08:00 Падуя/Padova (залізничний вокзал) 18:00
10:00 Верона/Verona (залізничний вокзал) 16:00
11:00 Брешія/Brescia (залізничний вокзал) 15:00
12:00 Бергамо/Bergamo (залізничний вокзал) 14:00
14:00 Мілан/Milano (ст. метро Кашіна Гобба) 12:00
16:00 Турін/Torino (міжнародна автостанція) 10:00
    неділя
  З Італії
Тарифи
Місто   Львів Тернопіль Хмельн-кий Вінниця Умань Одеса
Падуя в одну сторону
в обидві сторони
100 €
180 €
100 €
180 €
110 €
198 €
110 €
198 €
125 €
225 €
125 €
225 Є
Верона
Брешіа
в одну сторону
в обидві сторони
110 €
198 €
110 €
198 €
120 €
216 €
120 €
216 €
130 €
234 €
130 €
234 Є
Бергамо
Мілан
в одну сторону
в обидві сторони
115 €
207 €
115 €
207 €
125 €
225 €
125 €
225 €
135 €
243 €
135 €
243 Є
Турін в одну сторону
в обидві сторони
120 €
216 €
120 €
216 €
130 €
234 €
130 €
234 €
140 €
252 €
140 €
252 Є

оплата за квиток здійснюється в гривнях по курсу Нац.Банку України на день оплати за Квиток
страхування пасажирів і їх бігажу на транспорті входить в вартість квитка

 

Одеса/Odessa - Неаполь/Napoli
з України  
середа    
16:00
17:00
Одеса/Odessa (залізничний вокзал)
Одеса/Odessa (авто вокзал)
07:00
20:30 Умань/Uman (ц. автовокзал) вт. 02:00
23:00 Вінниця/Vinnytsya (ц. автовокзал) 23:00
чт. 01:00 Хмельницький/Khmelnytskyy (ц. автовокзал) 21:00
03:00 Тернопіль/Ternopil (ц. автовокзал) 19:00
06:00 Львів/Lviv (ц. автовокзал) пн. 17:00
пт. 05:00 Удіне/Udine (sud autogril) 20:00
06:00 Венеція - Местре/Venezia - Mestre (залізничний вокзал) 18:30
08:30 Болонія/Bologna (залізничний вокзал) 17:00
11:00 Флоренція/Firenze (залізничний вокзал) 15:30
14:00 Рим/Roma (ст. метро Рібібія) 12:00
17:00 Неаполь/Napoli (пл. Гарібальді) 09:00
    неділя
  З Італії
Тарифи
Місто   Львів Тернопіль Хмельн-кий Вінниця Умань Одеса
Местре в одну сторону
в обидві сторони
100 €
180 €
105 €
190 €
110 €
195 €
115 €
205 €
125 €
225 €
130 €
235 Є
Болонія в одну сторону
в обидві сторони
105 €
190 €
110 €
195 €
115 €
205 €
120 €
215 €
130 €
235 €
135 €
245 Є
Флоренція в одну сторону
в обидві сторони
105 €
190 €
110 €
195 €
120 €
215 €
120 €
215 €
130 €
235 €
135 €
245 Є
Рим в одну сторону
в обидві сторони
105 €
190 €
115 €
205 €
120 €
215 €
125 €
225 €
135 €
245 €
140 €
250 Є
Неаполь в одну сторону
в обидві сторони
105 €
190 €
115 €
205 €
120 €
215 €
125 €
225 €
135 €
245 €
140 €
250 Є

оплата за квиток здійснюється в гривнях по курсу Нац.Банку України на день оплати за Квиток
страхування пасажирів і їх бігажу на транспорті входить в вартість квитка

Знижки:

Перевезення багажу:

Додаткові послуги:

Телефони в автобусах:

UA 0038-0504307411
0038-0504307411
IT 0039-3396492992
0039-3381330992
0039-3483658955

Акція

Після 6-ї поїздки з нами

кожна наступна із знижкою 15%

© 2001-2011 САС Міжнародні автобусні перевезення.
Усі права застережено.

Розроблено: